KONFERENCJE

Podczas konferencji najistotniejsze są dwie trzy kwestie. Pierwsza to niezawodność działania sprzętu używanego przez prelegenta. Pewnie nie raz mieli Państwo okazje być na konferencji gdzie to nie działał projektor to mikrofon – u nas jest to nie dopuszczalne.

Do każdego tego typu eventu przygotowujemy się dużo wcześniej. Każde urządzenie jest wielokrotnie sprawdzane, a sam montaż nie jest na 1h przed rozpoczęciem wydarzenia.

Technologia

Podczas tego typu eventu dobieramy sprzęt zgodny z Państwa zapotrzebowaniem i budżetem, ale nie idziemy na kompromisy pod względem wymaganego minimum. Stosowanie profesjonalnych rozwiązań pozwala nam wyeliminowanie pojawienie się choćby najmniejszej usterki. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Systemy nagłośnienia dobrane do kubatury przestrzeni konferencyjnej tak by zapewnić równomierne pokrycie dla wszystkich uczestników eventów.
  • Podesty sceniczne dostoswane do wielkości przedsięwzięcia .
  • Systemy video prezentacji (Projektory video, videowall) pozwalające na podłączenie kilku prelegentów jednocześnie czy bezprzewodową transmisje obrazu.
  • Systemy video konferencyjne czy transmisji live.
  • Systemy oświetlenia scenicznego jak i architektonicznego.

Załoga

Dobrze zdajemy sobie sprawę, że sprzęt to jedno, ale bardzo istotnym elementem udanej konferencji to profesjonalna obsługa i doświadczony konferansjer. Profesjonalna obsługa techniczna to 80% sukcesu danego wydarzenia. Umiejętne wykorzystanie sprzętu, profesjonalne podejście i odpowiedni ubiór to cechy jakimi charakteryzuję się Cube Event Team. Dodatkowo zawsze podpowiemy, który z naszych konferansjerów będzie najbardziej odpowiednią osobą do obsługi danej konferencji. Komunikacja czy prowadzenie wydarzeń w języku Angielskim to dla nas chleb powszechni. Po więcej zapraszamy do – NASZ ZESPÓŁ

Organizacja

Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, wszystko planujemy z dużo większym wyprzedzeniem, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Przed każdym wydarzeniem, poznajemy wizje i cel klient, co pozwala nam nam lepiej zorganizować konferencje, do tego dochodzi zapoznanie się z obiektem konferencyjnym, rzetelna wycena i obszerna agenda, aby nic nie zostało pominięte.