NASZ ZESPÓŁ

DJ' show

DJ ODPIĘTE WROTKI
DJ i Konferansjer w jednym,  absolwent Krakowskiej Politechniki, swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2012, rezydent Klubu Plac Nowy 1. Stawia na kreatywność, uwielbia klimat lat 90, która w połączeniu z nutą housowych brzmień, wymieszanych ze świeżymi hitami, tworzy nie zapomniane show. Na lokalnym podwórku zaufały mu takie kluby jak: Stalowe Magnolie, Klub Afera, Klub ToTu, Klub Domovka, Klub Muzyczny Hangar. Ponadto gościł w zagranicznych klubach we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Austrii i Chorwacji.

DJ BUBA
DJ Buba – Swoja przygodę z DJingiem zaczynał prawie 15 lat temu, zagrał nieskończona ilość imprez zarówno na scenie klubowej jak i eventowej. Dodatkowo wieloletnie doświadczenie w roli konferansjera.  Jego żywioł to lata 70, 80 i brzmienia minimalistyczne. Przez wiele lat występował w krakowskich klubach. Aktualnie po za graniem zajmuje się projektowaniem klubów, nowoczesnymi technologiami, systemami multimedialnymi i inteligentnym budownictwem.

DJ BOGGIE SOUNDS
DJ Boggie – Miłośnik płyt winylowych. Jako DJ pierwsze kroki stawiał w okolicach 2000 roku. W roku 2001 po raz pierwszy zagrał w klubie Metro w Białymstoku. Przez wiele lat Jakub skupiał się na graniu imprez w krakowskich klubach – Cień, Literki, Rentgen, Błędne Koło, Piękny Pies, Łubudubu, Masada i inne. Perfekcyjna selekcja muzyczna, nienaganna technika oraz wieloletnie doświadczenie, sprawia że jego sety są zapamiętywane na lata.

Nasi DJe to nie tylko muzycy, ale także konferansjerzy, każdy z osobna ma za sobą masę zagranych i przeprowadzonych eventów. Duże gale, międzynarodowe konferencje, szalone imprezy firmowe, kameralne imprezy okolicznościowe, spektakularne wesela, dla naszych  konferansjerów to żaden problem.

Konferansjerzy

JACEK I ROBERT
Jacek i Robert – to najpopularniejszy duet radiowy w Polsce, idealny się sprawdzą każdym evencie. Mają za sobą bogate doświadczenie medialne i eventowe. Wielokrotnie współprowadzili programy telewizyjne, w tym największe produkcje na żywo takie jak: Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat, Kabarteon Ryjek, a także festiwale i koncerty w Polsce i za granicą.Przez zdobyte doświadczenie w prowadzeniu eventów wiedzą jak zadowolić publiczność na eleganckich galach, luźniejszych koncertach, czy tez bardziej swobodnych imprezach integracyjnych. Posiadają swoją autorską audycje „Lepsza Połowa Dnia” w RMF FM, która dociera codziennie do 5 milionów słuchaczy.

KRYSTIAN
Krystian – dziennikarz radiowo-telewizyjny, prezenter i konferansjer. Dyrektor ds. wizerunku największego w Polsce Parku Rozrywki ENERGYLANDIA. Freelancer, aktualnie prezenter Telewizji TVS (Silesia), wcześniej ZOOM TV (Kino Polska), a także ESKA TV (twarz stacji, prezenter list przebojów, programów plenerowych). Kristian swoją przygodę w mediach rozpoczynał w radiu. Pracował dla Radia Alfa Kraków, Radia Bielsko, a w późniejszym czasie dla Radia Stargard oraz Radia Piekary. Od 10 lat związany z mediami i branżą rozrywkową. Świetny konferansjer imprez plenerowych – koncertów, festiwali, ale także zamkniętych imprez firmowych. Elastyczny, potrafiący dostosować się do każdej sytuacji

JAKUB
Jakub – aktor teatralny, absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Aktualnie aktor Teatru Współczesnego w Krakowie, kabareciarz (I miejsce przeglądu Paka), prezenter radiowy (Radiofonia, Radio Jard). Swoje wieloletnie doświadczenie jako aktor i prezenter, powoduje że Jakub potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do ludzi. Prowadzi imprezy w języku polskim oraz w języku angielskim. Doskonale odnajduje się w każdej sytuacji, potrafi skupić na sobie uwagę widowni, wie również kiedy usunąć się w cień.

LECH
Lech – Konferansjer, tłumacz polsko-angielski, scenarzysta, a także aktor i copywriter z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzi zarówno eventy firmowe, jak i imprezy. Współpracuje z czołowymi agencjami reklamowymi w kraju. Zatrudniały go także Urzędy Marszałkowskie i Ministerstwo Środowiska.  Imprezy firmowe, przyjęcia weselne w jego wykonaniu to szwedzki stół. Każdy dostaje dokładnie to, czego sobie na własnej imprezie życzy. Jeżeli jednak czasami nie wiesz czego chcesz… to bardzo dobrze! Bo właśnie jego zadaniem jest pomóc Ci odkryć jak ma wyglądać Twój event.

Muzycy

Glovio Duo
Glovio Duoto to duet instrumentalno-wokalny. Magdalena (wiolonczela) i Dominik (skrzypce) – absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, swój warsztat muzyczny szkolili pod okiem jednych z najlepszych profesorów w Polsce. Dominik i Magda biorą udział w wielu projektach artystycznych w kraju i za granicą. Charakteryzują się pozytywna energia, wiecznym uśmiechem na twarzy i profesjonalnym podejściem.

Frank e la famiglia
Zespół Frank e la Famiglia narodził się z fascynacji muzyką Django Rainharda, oraz „Ojcem Chrzestnym”. Repertuar to kultowe standardy jazzowe z lat 20 i 30.  Muzycy poznali się na Akademii Muzycznej w Krakowie, po czym szybko się zaprzyjaźnili i zaczęli grać ze sobą. Skład zespołu tworzą Jacek (alto sax), Kajetan (perkusja), Alessio (gitara), Roman (piano), Vasyl (kontrabas) oraz Mateusz (trąbka).

NO STRESS
Formacja NO STRESS to piątka świetnych muzyków, ale przede wszystkim zgrana paczka przyjaciół. Skład zespołu tworzą Justyna (vocql/sax), Jacek (vocal/gitary), Marcin – (klawisze), Grzegorz (bębny), Krzysztof – (gitara basowa). NO STRESS to wieloletnie doświadczenie sceniczne, szeroki repertuar oraz wspaniały kontakt z publicznością to gwarancja udanej imprezy. Zespół występuje na wszelkiego rodzaju eventach, koncertach oraz imprezach prywatnych.

Iluzjoniści

Nasi Magicy czarują nie przerwanie od 20 lat. Zabawiają dzieci i dorosłych niemal w każdym zakątku naszego kraju. Poprzez swoje bogate doświadczenie i wieloletnią prace, doskonale wiedzą jak stworzyć odpowiednie i niesamowite show. Stworzone przez nich spektakle teatralne oparte są na sztuce iluzji, adresowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych. Każdy występ jest przygotowany osobno, żeby dzięki swej lekkiej, kabaretowo-zabawowej formule w prosty i przystępny sposób zabawić widza.

Barmani

Champion Bartender Quality
Champion Bartender Quality to grupa ludzi z prawdziwą pasją których celem jest tworzenie niesamowitej atmosfery i dawanie niezapomnianych emocji podczas wyjątkowych wydarzeń. Wiedza, doświadczenie oraz nasze osiągnięcia składają się na naszą unikatowość. Nasz zespół ciągle idzie z duchem czasu poprzez wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów i składników do tworzenia nowych, innowacyjnych cocktaili, które oczarowują naszych gości. Natomiast patrząc wstecz CBQ może szczycić się wieloma osiągnięciami na licznych, krajowych i międzynarodowych konkursach co bezpośrednio wiążę się z posiadaniem umiejętności zaspokojenia potrzeb każdego gościa.

Fotografowie i operatorzy

Paweł i Daniel
Profesjonalna fotografia i filmowanie – najnowsze trendy, indywidualne podejście, unikalne reportaże, życiowa pasja – To ONI. Gwarancja oryginalnych pomysłów i autentycznego zaangażowania, niepowtarzalne: pełne miłości reportaże ślubne; pozytywna energia w realizacji filmów i zdjęć eventowych. Wyróżnia ich entuzjazm, kreatywność, otwarty umysł i serce, dzięki temu tworzymy z pasją. Proponują twórczość pełną życia, emocji, ciepła i wzruszeń.

Mateusz
Swoją dojrzałość fotograficzną  zdobywał w Szkole Kreatywnej Fotografii. Specjalizuje się zakresu fotografii mody, portretowej, dokumentalnej czy reportażowej. Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią ślubną, mody oraz portretową. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywujego do podejmowania nowych wyzwań.

Goodlife Pictures
Zdjęcie to największa pasja Mateusza. Jest fotografem ślubnym i z pasją oraz zaangażowaniem służy wszystkim tym, którzy pragną upamiętnić ceremonię ślubną oraz wesele. Realizując swoje fotoreportaże, stara się przedstawić sytuacje w wyjątkowy sposób, chcę, by fotografie miały nieco melancholijny charakter, budziły emocje i jednocześnie skłaniały do refleksji. Po za tym dba o wartość artystyczną i estetyczną swoich zdjęć.

Widzisz.To
Dom produkcyjny, działający na terenie całej Polski. Realizują teledyski, produkcje telewizyjne, fotoreportaże i videorelacje, spoty reklamowe , klipy promocyjne, fotografie reklamową, animacje oraz wiele wiele innych rzeczy związanych z brandingiem. Realizują nagrania audio-video na standardowej licencji YouTube na terenie Polski i całego Świata.