WYDARZENIA ARTYSTYCZNE

Powietrzne akrobacje

Niesamowita sprawność ludzkiego ciała. Akrobacje w powietrzu, aerial silk, aerial hoop, pole dance, ewolucje cielesne o dużym stopniu trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności i wiele więcej. Wszystko by zadziwiać. Taniec z ogniem to jeden z najbardziej widowiskowych pokazów. Nasze występy wzbogacamy o projektory ogniowe oraz pirotechnikę sceniczną. Każdy z naszych, pokazów może występować jako pojedyncza, osobna etiuda oraz może być połączony z każdym innym, tworząc dłuższe lub krótsze całości.

Taniec

Układ rytmicznych ruchów ciała, powstający spontanicznie pod wpływem bodźców emocjonalnych lub świadomie wyrażająych pewne stany psychinczne, skoordynowane zazwycznaj ze zrtymizowaną muzyka, tak tym charakteryzuje się taniec. Lata XX-ste, Balet, Hip-Hop, Jazz a może break? Nasi tanczerze są niezwykle charyzmatyczni, posługują się rewelacyjnie każdym stylem, starannie dopracowują najdrobniejsze szczegóły.  Szczerze kochają to, co robią, a swoją pasją potrafią skutecznie zarażać innych.

Spektakle i Iluzja

Posiadamy w naszej ofercie opcję stworzenia widowiska zawierającego dozwoloną ilość wybranych elementów. To nasze autorskie widowiska. Każde z nich stanowi odrębną, zamkniętą całość. Możemy Państwa zabrać w magiczną opowieść, która zapiera dech w piersiach, jest pełna popisów akrobatycznych oraz nowych technologii. Alternatywą może być klasyczna forma teatru rozmaitości. Konferansjer, gospodarz wieczoru, prowadzi Państwa przez kolejne, zadziwiające popisy ludzkiej sprawności. Wszystko podane z wyśmienitą muzyką i podlane humorystycznym, lekko pikantnym sosem.

Być dobrym magikiem to nie łatwa sztuka, można by rzec, że największa. Uwodzić, bawić, zadziwiać a czasem trwożyć. By móc czynić te wszystkie niesłychane iluzje nie można być sobie, ot takim zwykłym „kimś”. Nasi Magicy to mistrzowie iluzji o niebywałej charyzmie oraz niepospolitej osobowości. Lata doświadczeń powodują, że każda sztuczka jest dopracowana w najmniejszym elemencie, i nie pozwalamy sobie na blamaż.

Organizacja

Każde wydarzenie, jest zaplanowane, przećwiczone wielokrotnie, przemyślane w najmniejszym szczególe, za idealny przebieg odpowiadają nasi reżyserzy oraz technicy. Nie pozwalamy sobie na prowizorkę. Akrobaci, tancerze, aktorzy, iluzjoniści zawsze są skupieni na swoim show, aby widz mógł oderwać się od rzeczywistości i poczuć się jak by był w innym świecie. Dodatkowo absolutnie każdy z naszych pokazów, obojętnie w jakiej konfiguracji, może być uzupełniony o dowolny element z naszej oferty taki jak: efekty specjalne, multimedia, animacje, muzyka na żywo. Pozwala to tworzyć skrojone na miarę, niepowtarzalne pokazy, dające gwarancję pozostania na długo w pamięci widza.