TECHNOLOGIE

Efekty specjalne

W naszej ofercie znajdą Państwo pirotechnikę do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, specjalne projektory ogniowe pozwalające na wykorzystanie ich we wnętrzu i na zewnątrz, ciężki i lekki dym. Są to rozwiązania które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie eventu czy koncertu jak i na planie zdjęciowym.

  • pirotechnika,
  • dym,
  • ogień,
  • projektory ogniowe,

Multimedia

Video Mapping
Polega na odpowiednim przygotowaniu i wpasowaniu wcześniej stworzonej animacji w obiekt przestrzenny np: scenografię, budynek czy samochód.

Hologram
Technika polegająca na wyświetlaniu animacji na specjalnej siatce, co pozwala na stworzenia efektu hologramu.

Live Stream
Pozwala na Streaming (przesył) obrazu i dźwięku z wydarzenia bezpośrednio do internetu lub na ekran ledowy czy projektor video.

Pokazy laserowe

Wykonujemy zarówno pokazy plenerowe, jak i te mniejsze wewnątrz budynku. Projektujemy animacje laserowe oraz całe pokazy zsynchronizowane wraz z oświetleniem scenicznym oraz multimediami.

Nagłośnienie

Krystaliczna jakość dźwięku, to jeden z najważniejszych elementów, na każdym wydarzeniu i koncercie. Pracujemy na systemach nagłośnieniowych uznanych na świecie producentów, a w połączeniu z profesjonalną obsługą realizacyjną każde przez nas nagłośnienie wydarzenie przygotowywane jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy wstanie zawsze dobrać odpowiednie rozwiązania pod rider artysty, a dobór nagłośnienia na dane wydarzenie przygotowane jest na podstawie wcześniej przygotowanych symulacji akustycznych.

Oświetlenie

Odpowiednio dobrane oświetlenie jest jedną z kluczowych kwestii podczas przygotowania danego wydarzania. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie przygotowania odpowiednich urządzeń potrafi w momencie zmienić klimat danej przestrzeni o 180 stopni. Podstawą dobrze przygotowanej oprawy oświetleniowej jest odpowiednie zaprogramowanie całości systemu, dlatego też korzystamy z usług najbardziej cenionych oświetleniowców w Polsce.