ROZRYWKA

DJ'show

Uświetnij swoją imprezę występem jednego z naszych DJ. Jako team doskonale znamy historię muzyki zagranicznej i polskiej. Łączymy klasykę ze świeżymi hitami z klubów i dyskotek, jednocześnie dbając o wysoką jakość odtwarzanych utworów. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie oraz setki zagranych imprez.

Konferansjerzy

Dobry prowadzący to klucz do udanego bankietu czy konferencji. Nasi konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu eventów, za równo w języku polskim jak i angielskim. Nie jednokrotnie udowodnili, że wykształcenie aktorskie sprawia, że na scenie czują się swobodnie i potrafią w każdej chwili dostosować się do zmiennych sytuacji.

Muzycy

W naszej ekipie znajduje się również grono zawodowych muzyków wyspecjalizowanych w przygotowywaniu zaskakujących aranży znanych przebojów oraz tworzeniu zupełnie nowych, autorskich kompozycji. Oferujemy recitale utworów preferowanych przez Państwa artystów w nowych aranżacjach, covery oraz przygotowanie dedykowanych, oryginalnych kompozycji.

Pokazy barmańskie

Zaskocz swoich gości i zaserwuj im nietuzinkowe drinki, napoje i koktajle na światowym poziomie. Będziecie mieć okazję spróbować drinków przygotowanych z użyciem technik working flair, a więc wykonując widowiskowe serie trików z podrzucaniem butelek, żonglowaniem i wymyślnymi ozdobami.

Fotobudka

Zapewnimy twoim gościom kilkugodzinną, odlotową zabawę przy naszej fotobudce. Personalizowane zdjęcia drukowane w kilka sekund, animator zabawy z gośćmi i szalone gadżety dostosowane do rożnego wieku gości – to wszystko sprawi, że Twoi bliscy Zapamiętają tę imprezę na długo, a stworzona przez Nich księga ze zdjęciami i dedykacjami stanie się pierwszą pamiątką z Twojego eventu.

Foto i Video relacja

Mając na uwadze, że zdjęcia i filmy to zdecydowanie najlepsze pamiątki jakie pozostają po ważnym wydarzeniu naszym klientom oferujemy również profesjonalną foto relacje oraz video relacje. Nasi fotografowie i operatorzy, pracują niezauważalnie, co powoduje że żaden nikt nie czuje się skrępowany, ani onieśmielony. Bardzo ważną zaletą, jest fakt że jesteśmy jedną ekipą i nikt sobie nie przeszkadza. Fotograf ani operator nie narzeka na złe światło, po za tym znają nasze technologie więc potrafią przygotować profesjonalny i rzetelny materiał.